O projektu

Přestavba historického pavlačového domu

Projekt za Tišnovkou oživí starý pavlačový dům na Husovické 5. Původní čtyřpatrový dům zrekonstruujeme, přistavíme mu 5. patro a boční přístavbu, čímž vznikne 35 bytů o dispozicích 1+KK a 2+KK, s průměrnými výměrami 29 m2 a 45 m2. Do jednotlivých bytů se přistupuje pavlačí, která je dostatečně široká, aby nahradila balkón. Zároveň představuje skvělé místo pro setkávání se sousedy.

Balkóny, dvorek i zahrada

Pro relaxaci, grilování a slunění je určená společná zahrada o výměře 110 m2, posezení je ale možné i na vnitřním dvorku. Byty, které vzniknou v boční přístavbě, budou mít soukromé balkóny a pro milovníky zeleně jsou jako dělané přízemní byty s vlastní zahrádkou.  

Probouzející se lokalita, která postupně rozkvétá

Městská čtvrť Husovice prochází proměnou a kromě postupné rekonstrukce jednotlivých bytových domů se mění i průmyslová část – z 20 hektarového areálu bývalé Zbrojovky během 10-15 let vznikne moderní čtvrť s bytovými i administrativními budovami.

Pro studenty i mladé pracující

Byty Za Tišnovkou je proto skvělou investiční příležitostí, protože poptávka po hezkých malých bytech v blízkosti centra je vysoká. Byty jsou svou velikostí vhodné k pronájmu jednotlivcům, párům, studujícím i mladým pracujícím.